Firma Bilgileri

 

Radicon, Ferdi Kestek ve Muhammet Bakır tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Konut, endüstri ve sağlık yapıları gibi farklı alanlarda çok sayıda inşaatı başarı ile tamamlayan ekip kişisel tecrübe ve birikimlerini bir araya getirerek yeni bir yapılanma ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Kendi alanlarında uzman partner firmalar ve danışmanlarla yakın işbirliği içinde çalışan Radicon, sağlık yapıları alanında, özellikle radyasyon onkolojisi, tıbbî onkoloji, görüntüleme merkezlerinin, GMP koşullarına uygun radyonüklid ve radyofarmasötik üretim tesislerinin tasarım, danışmanlık ve inşasında çalışmaktadır.

Radicon, alanlarında uzman çözüm ortakları ile birlikte, proje ve uygulama süreçlerinin bütün aşamalarını kapsayacak biçimde, anahtar teslimi hizmet vermektedir. Mimari, statik, elektrik, mekanik projeleri, temel kazısından ince yapı işlerine dek bütün inşaat, elektrik, mekanik uygulamaları, Radicon’un çalışma alanında yer almaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek uygulamalarına aktaran Radicon, etkinliğini yurt dışında da sürdürmektedir. Radicon’un genç, profesyonel ekibi, mühendislik ve mimarlık alanındaki birikimini üzerinde çalışılan her projeye yansıtmaktadır.

İnşaat sektöründe güvenilirliği sürekli hedef olarak benimseyen Radicon, nitelikli uygulama ve profesyonel yönetim anlayışından ödün vermeksizin, taahhütlerini zamanında, başarı ile yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Misyon & Vizyon

Misyon : İnşaat sektöründe nitelikli uygulamalarıyla tanınan, yurt içinde ve yurt dışında aranan, saygın bir kuruluş olmak.

Vizyon : Yurt içinde ve yurt dışında kendi alanında lider firmalardan biri olmak. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin çalışma alanını genişletmek.